Destiláty u suseda chutili. Vďaka vám ;)

Druhá ochutnávka v novoprerobenej predajni Pán Sused na Námestí hraničiarov 8/A  v Petržalke ponúkla fajn atmosféru a zaujímavý zážitok. Vďaka, suseda;)

Špecialista na ovocné destiláty značky St. Nicolaus Exclusive Marek Zeman nalial, vysvetlil i zabavil. Zaujímavý výklad ponúkol celému spektru zákazníkov množstvo užitočných informácií.

Tí, čo degustovali sa postupne uvoľnili, však exkluzívna sada prémiových ovocných liehovín najrôznejších chutí (slivka, marhuľa, hruška, čerešňa a pod.) má svoje percento alkoholu, resp. silu, čoho výsledkom bola uvoľnenejšia atmosféra a diskusia nielen na tému ochutnávka destilátov.

Spoznal som ďalších príjemných pánov susedov, tí sa spoznali navzájom, a tak spokojnosť. Veď v projekte Pán sused, ktorý si berie za svoje nielen fakt, že ide o obchod s nápojmi, ale hlavne motto „všade dobre, u suseda naj“, ide v prvom rade o spokojnosť zákazníkov.

Marek Morvai opäť nafotil pár zaujímavých kúskov, a máme tak pozvánku na ďalší spoločne strávený čas.

Ochutnávky v petržalskej predajni Pána Sused budú najbližšie v dvoch rovinách – vinári a pivári dostanú ešte po jednej štvrtok s odborným výkladom a zvyšok už bude na dennej báze, kedy otvorím na predajni fľašu a dobrý pán sused bude mať možnosť ochutnať a hneď si aj danú fľašu (sortiment) kúpiť v 15% zľave. Čo povieš, nie je to úplne najhorší nápad;)