Pivári zabrali, u Pána Suseda bola ochutnávka viac než príjemná

Ďakujem, susedia. 😉 Prvá z ochutnávok v petržalskej predajni s nápojmi Pán Sused, čo vám budem hovoriť, dopadla na výbornú, milí susedia.

Remeselné pivo chutí. To je fakt. A keď sa k tomu pridá pútavý výklad, nie je o čom. 🙂 Majiteľ Beer Station Artem Boldyrev vysvetlil, čo je ležiak, IPA, APA, ALE, porter, aké sú náležitosti pri varení piva, ponúkol aj množstvo ďalších zaujímavých info. A ako sa postupne uvoľňovala atmosféra, sused prehodil slovíčko dve so susedom, potom s ďalším a ďalším.

Témy sa striedali, pivo za pivom rovnako tak, mne sa páčilo. 😉 Však mať za susedov príjemných ľudí z najrôznejších možných odvetví je rozhodne terno.

Už sa teším na ďalšie marcové degustácie – 21.3. sú na rade destiláty a liehoviny s výkladom Marek Zemana, ktorý je špecialistom na tento druh nápojov a o ďalší týždeň neskôr (28.3.) si na svoje prídu vinári. Odborník z Bordeaux Jean-Daniel Angibaud priblíži aj to, prečo je vo víne naozaj pravda.

Mimochodom, na celý sortiment vína mám až do 2.4. zľavu 15%. Poteším aj rumárov – Plantation, Santiago de Cuba, Plantation, Matuzalem a Presidente šli dole od 21% do 29% z ceny a to všetky ročníky i objemy, ktoré na predajni mám.

Ak si fanda vodky, Absolut Facet mám o 4.40 eur lacnejšiu, aktuálne stojí 15.50 a London Gin je lacnejší o 6€, v tomto momente 23.90.

No a mám aj remeselné pivá od Beer Station, denne narazených 8 pív od najlepších remeselných pivovarov z Čiech a Slovenska. A aby som nezabudol, tak keď nakúpiš remeselné pivá za 10 eur, máš parádnu sklenenú 0.75 l fľašu grátis, ak nad 20 eur litrovú a nad 25 zasa dvojlitrovú.

A keďže som sa rozhodol nerobiť len bežný obchod s nápojmi, u Pána Suseda ťa čakajú aj interaktívne hry, ktoré nielen vyplnia čas, ale aj zabavia a na konci ťa čaká príjemná zľava či prekvapenie v podobe darčeka.