PÁN SUSED odmeňoval. Otvárací týždeň stál za to

Nová predajňa PÁN SUSED na Krížnej 13 má za sebou otvárací týždeň. Sedem hodnotných cien vrátane parádneho iPhone X.

Bol to týždeň, zoznamovací, sprevádzala ho zvedavosť i napätie pri žrebovaní denných i tej hlavnej ceny. PÁN SUSED prišiel na Krížnu 13, aby tu vytvoril príjemnú atmosféru, aby tu prístupom a cenami, oslovil všetky vekové kategórie (samozrejme od 18 rokov vyššie).

Otvárací týždeň, ktorý sa konal 17. až 24. októbra 2018 ponúkol ceny za stovky eur. Tá hlavná – iPhone X, mobilný telefón od spoločnosti Apple, ktorý púta dizajnom aj funkciami, pripadol pánovi Jozefovi.

Obdarení však boli i zvyšní šiesti denní výhercovia. Páni Eugen, Vladomír, Marek a dámy Jana, Silvia a Patrícia. Ešte raz srdečne gratulujeme a tešíme sa na návštevu každého dobrého suseda, pretože platí, že s odmeňovaním nekončíme, skôr naopak. Pripravené sú týždenné ceny o kvalitné a chutné nápoje.

Predajňa s nápojmi PÁN SUSED ponúka na Krížnej 13 priestor, kde si každý môže byť istý, že si sortiment vyberie zo zľavnených a výrazne zaujímavých cien. V otváracom týždni ste šťastenu pokúšali a svoje zručnosti ukazovali aj pred terčom na šípky, podobné interakcie tu budú aj v budúcnosti, určite sa oplatí sledovať náš Facebook i webovú stránku.

Už teraz môžeme prezradiť, že sa intenzívne pracuje aj na otvorení ďalšej prevádzky PÁN SUSED v Bratislave – na množstvo zliav a kvalitný sortiment sa môžu tešiť aj na Námestí hraničiarov 8/A.